Rodina neměla peníze na rekonstrukci staré koupelny! Za pouhé 4 dny si vlastními rukami postavili koupelnu snů!

[ads5]

Když vztahy mezi členy rodiny dobře fungují, je to nádhera. V dnešní uspěchané době, která je plná honu za kariérou a touhy, po materiálním uspokojení, mezilidské vztahy chladnou. Nebývá to vyjímka ani v rodinách. To však není případ muže z dnešního článku.

Matka přenechala svému milovanému synovi maličký byt, jako svatební dar. V bytě je i minikoupelna. Byla zchátralá, zastaralá a prakticky nepoužitelná. To, co s ní mladý manželský pár provedl za pouhé čtyři dny, Vám vyrazí dech.

  1. Jako první se museli noví majitelé zbavit starých pozůstatků. Vybít tudíž museli veškerou omítku, cihly a dlaždice. Výsledkem bylo téměř 8 pytlů stavebního odpadu.

  2. Pro vodu a jinou techniku zde byl vystavěn speciální výklenek.
  3. Na nově omítnutých stěnách začali ihned, intenzivně pracovat. Obkládali, obkládali a obkládali. Už v téhle fázi se projevil cit pro estetiku.
  4. Stará, oprýskaná vana byla nemilosrdně zlikvidována. Byla nahrazena sprchovým koutem. Úspora prostoru byla tudíž maximální.

  5. Chytré, krásné a elegantní. Dlažba je přesně taková, o jaké majitelé snili. Stejně, jako celá koupelna.

Sdílejte tenhle super nápad na rekonstrukci koupelny i s Vašimi přáteli! Určitě se jim bude také líbit! Do komentářů nám napište, jak se Vám tahle koupelna snů líbí! 

zdroj: motilda.com

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *