Geniální trik od zkušeného zahrádkáře jak se zbavit škůdců na zahrádce i v pokojových rostlinách!

[ads5]

Geniální trik od zkušeného zahrádkáře jak se zbavit škůdců na zahrádce i v pokojových  rostlinách! | Vychytávkov | Rostliny, Pokojová rostlina, Zahrada

Každý zahrádkář se své úrodě a svým rostlinkám věnuje s veškerou péčí a láskou. Je úplně jedno, jestli opečováváte rostliny na zahradě, nebo v bytě a v květináčích. Zaléváte, prořezáváte, hnojíte a přesazujete se stejným úsilím. Někdy se však můžete rozkrájet, a přesto Vaše pokojové rostliny v květináčích chřadnou. 

Pokud se rostlinám nedaří, důvodem může být jak špatná péče, tak škůdci, kteří mají ve velké oblibě naše rostliny napadat. I takoví, které pouhým okem nevidíme, dokážou vytrvale, neúnavně a velmi aktivně vše, co jsme vypěstovali, devastovat. My Vám dnes přinášíme trik úspěšných pěstitelů a zahrádkářů. Budete překvapeni tím, jak je to snadné.

Návod jak zbavit rostliny škůdců

  1. Celý zázrak nespočívá v ničem jiném, než ve vodě a sirkách. Několik zápalek zasuňte hlavičkou do zeminy. Dodržujte vzdálenost 5 cm od kraje. Poté zalijte vodou.
  2. Po dvou dnech zápalky vyměňte za zápalky nové a opět zalijte.


  3. Vtip je ve fosforu a v síře. Tyto dvě složky jsou schopné Vás škůdců zbavit natrvalo.
  4. Např. věčné boje s krtonožkou nadobro skončí. Tato metoda ji spolehlivě a nemilosrdně zlikviduje.
  5. Sami vidíte, že není nutné být vyzbrojen těmi nejdražšími prostředky z obchodů. Úspěch někdy spočívá v těch nejjednodušších věcech, které máme ihned na dosah ruky.

Do komentářů nám napište, jak bojujete se škůdci vy ! Sdílejte tyhle super nápady i  s vašimi přáteli! Určitě je také ocení!

zdroj: sovkusom.ru

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *