20+ kreativních nápadů jak vyzdobit Vaší zahrádku pomocí obyčejného štěrku! Výsledek je překrásný!

[ads5]

Každý vášnivý zahrádkář Vám potvrdí, že zahrada a zahrádka je jeho vášní. Tráví tam spoustu hodin. A netýká se to jen zahrádkářů. Jejich záliba se snadno dotkne i jejich okolí, přátel a rodiny. Vždy se přece lépe u kávy sedí lépe na čerstvém vzduchu, než mezi čtyřmi zdmi. Aby však všechny venkovní prostory, zahrádky, předzahrádky, terasy a dvorky byly k posezení příjemné a lákavé, musí se do nich investovat spousta práce a času. Tato práce je však ohromná radost. Když se pak navíc kocháte výsledkem a můžete se pochlubit ostatním, je to skvělý pocit.

Dnes se v naší galerii můžete inspirovat opět něčím novým a krásným. Přinášíme Vám spoustu nápadů na využití všemožných kamínků, oblázků, štěrku a drobného štěrku. Pomocí těchto drobností docílíte krásných a originálních výsledků. Můžete kombinovat i s barvami. Procházka Vaší zahradou bude zase o něco příjemnější.

Sdílejte tyhle super nápady na na krásné způsoby jak vyzdobit zahrádku pomocí štěrku. i s vašimi přáteli! Do komentářů nám napište, jaký nápad se Vám líbil nejvíce. 

zdroj: ketkes.com

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *